Posłuchaj rozmów o miłości

Zapraszam Cię do przestrzeni rozmów o miłości. Te Nagrania to więcej niż zapis wydarzenia, które odbyło się w lutym w Teatrze 6.piętro. To klucz do zrozumienia siebie i swoich bliskich.

To może być krok w kierunku spokojnego, spełnionego życia.

Rozmawiamy o miłości i wielu jej aspektach, zaczynamy od miłości do siebie, bo to początek wszystkiego. Rodzimy się z miłością własną, bezwarunkową, po czym w drodze dorastania, spotykania innych ludzi, którzy sami często składają się z deficytów, słuchania ich słów i reagowania na ich zachowania, niestety często to ważne i budujące uczucie spychamy na dalszy plan, a czasem kompletnie je tracimy…

Miłość własna jest najważniejsza i jest fundamentem dla każdej kolejnej zdrowej relacji.

Zamów teraz pakiet nagrań z wydarzenia "Nagłowska Podcasty na żywo"

z dnia 02.02.2024 r. w Teatrze 6. piętro
229zł brutto
199 zł brutto Promocja trwa do 17 lipca 2024 r.
  • Ponad 6,5 godzin inspirujących nagrań
  • 4 rozmowy, medytacja i koncert
  • Możesz wracać do rozmów wielokrotnie
  • Wygodne oglądanie w dowolnym czasie
  • 60 dni dostępu do wszystkich nagrań

Co zawiera pakiet nagrań?

Rozmowa pierwsza – MIŁOŚĆ WŁASNA – z  Joanną Flis i Klaudią Pingot

Posłuchaj mojej rozmowy z psycholożką i psychoterapeutką Joanną Flis oraz Klaudią Pingot – psycholożką, która łączy naukę z duchowością i rozwija filozofię Ubuntu w Polsce.

Weź dla siebie to, co dziś wybije się na pierwszy plan Twoich potrzeb, a potem wróć do tej rozmowy za tydzień lub dwa, zobacz, co w Twoim myśleniu się zmieniło i czy możesz już iść następny krok do przodu.

Trzymam kciuki! Każdy z nas zasługuje na miłość. Ty także!

Medytacja Miłości

Mam dla Ciebie specjalną medytację miłości prowadzoną przez Klaudię Pingot, która według mnie prowadzi medytacje fenomenalnie. Usiądź wygodnie lub połóż się i płyń za słowami Klaudii. Poczuj energię grupy, która tego dnia medytowała wspólnie. Energia grupy już została wytworzona, możesz dołączyć w każdej chwili, bo energia nie zna czasu ani przestrzeni.

Wracaj do tej medytacji tyle razy, ile masz ochotę i podziękuj sobie zawsze za czas, który sobie dajesz.

Rozmowa druga – MIŁOŚĆ WYMAGA PRACY A CZASEM ODPUSZCZENIA – z Katarzyną Miller

Kolejna rozmowa to spotkanie z Katarzyną Miller – ekspertką od miłości, psycholożką i psychoterapeutką, autorką książek, felietonów, poetką oraz autorką dwóch płyt. 

Jest to spotkanie z wulkanem energii, która rozlewa się po widowni teatru i moim scenariuszu do tej rozmowy, który po prostu popłynął na tej fali. Kasia nie bierze jeńców. Mówi, jak jest. Otwórz uszy i wybieraj który fragment jest o Tobie i Twojej relacji. A jeśli masz gorszy dzień, to zapewniam, że uśmiech zagości na Twojej twarzy i w Twoim sercu.

Rozmawiamy o tym jak miłość utrzymać, jak odpuszczać, kiedy nie trzeba walczyć, a kiedy walczyć, żeby stanąć za sobą. O niewygodzie w miłości i przewalających się kryzysach. No po prostu cała prawda o miłości bez lukru za to ze szczyptą chilli.

 

Rozmowa trzecia – PRZYJAŹŃ W MIŁOŚCI – z Borysem Szycem

Trzecia rozmowa to intymne spotkanie (jeśli nie liczyć 360 osób na widowni) z moim mężem Borysem Szycem – aktorem, producentem, człowiekiem, który lubi sięgać zawsze po więcej, ma apetyt na życie, kocha święty spokój i mnie, co się niejako wyklucza…

Usiedliśmy obok siebie i rozmawialiśmy o tym jak dbamy o naszą relację, czym jest wolność w relacji, jak podsycać płomień miłości. O zazdrości, sprzeczkach i kłótniach, o tym wszystkim, z czym mierzymy się każdego dnia jako para, jako małżeństwo czy jako rodzice, jednocześnie, kiedy każde z nas chce być nadal sobą. Pełna humoru, prawdy i wzruszeń (moich na pewno) rozmowa o dojrzałej relacji, w której miłość i przyjaźń grają pierwsze skrzypce.

Sesja Waszych pytań i odpowiedzi

Po każdej rozmowie odbywały się sesje Q&A podczas, których odpowiadaliśmy wszyscy na pytania zadawane przez uczestników wydarzenia. Fantastyczna interakcja z publicznością to dla mnie ogromna wartość dodana prowadzenia podcastów na żywo. Być może któreś z pytań byłoby również pytaniem, które Ty chciałabyś/chciałbyś zadać?

Posłuchaj i przekonaj się..

Rozmowa czwarta: Filip Cembala i Koncert Filipa Cembali

Na koniec szybka rozmowa z Filipem Cembalą. Właściwie to Filip ją poprowadził, bo ja już opadłam z sił po całym dniu wrażeń…

A potem jeszcze pięknie zaśpiewał, takich gości lubię zapraszać najbardziej Rozgość się i rozsmakuj w dźwiękach i przesłaniu piosenek Filipa.

Dziękuję, że jesteś, że tworzysz razem ze mną społeczność ludzi, którym nie jest wszystko jedno i możemy się wzajemnie wspierać i inspirować.

Pełny dostęp do wartościowych rozmów o Miłości – co zyskasz?

Nagrania zawierają szczegółowe rozmowy na temat różnych aspektów miłości – do siebie, do innych, w związkach partnerskich, zdrowej i toksycznej miłości.

Dzięki refleksjom i dyskusjom prowadzonym podczas wydarzenia, zyskujesz nowe spojrzenie na swoje życie, co może pomóc w osobistym rozwoju i samodoskonaleniu.

Otrzymujesz narzędzia do lepszego zrozumienia i zarządzania swoimi relacjami.

Masz dostęp do mądrości i wglądu ekspertów, co może być niezwykle wartościowe.

Zanurz się w atmosferze wydarzenia i poczuj się, jakbyś był/a tam osobiście.

Dostęp do nagrań przez 60 dni pozwala na wygodne oglądanie w dowolnym czasie.

Ciesz się nagraniami w komfortowym środowisku swojego domu, co pozwoli Ci na pełne skupienie i refleksję nad poruszanymi tematami.

Zapraszam Cię do przestrzeni rozmów o miłości. Miłości do siebie, do bliskich, miłość w relacji partnerskiej.

Nazywam się Justyna Szyc-Nagłowska.

Jestem dziennikarką, autorką i producentką podcastów, które znajdziesz na kanale “Nagłowska podcasty”. Jestem ciekawa świata i ludzi dlatego wybrałam pracę, która zaspokaja moje potrzeby. Rozmawiam z ludźmi o tym, co wydaje mi się ważne, o tym, o czym według mnie warto mówić na głos. Cenię sobie szczerość i prawdę, te wartości znajdziecie w moich rozmowach.

Masz pytania?

Napisz na e-mail: podcasty@naglowska.pl