NAGŁOWSKA PODCASTY NA ŻYWO

02.02.2024

Teatr 6.piętro

RELACJA: Nagłowska podcasty na żywo.
Rozmowy o
MIŁOŚCI

Nagłowska podcasty na żywO

Nazywam się Justyna Szyc-Nagłowska. Po raz drugi do jednej przestrzeni Teatru 6.piętro zaprosiłam gości i słuchaczy moich podcastów. To była eksplozja miłości!

Czuję wdzięczność za Was, za wszystkie uczestniczki i uczestników, że przyjechaliście by być razem tego dnia, wzajemnie się uczyć i inspirować, by dzielić się sobą. To było wyjątkowe, niesamowite doświadczenie.

Dziękuję, że byliście

Kto wystąpił na scenie Teatru 6.piętro?

Justyna Szyc-Nagłowska

Dziennikarka, autorka i producentka podcastów “Nagłowska podcasty”. Rozmawia z ludźmi o tym, co wydaje jej się ważne, o tym, o czym według niej warto mówić na głos. To podcasty dla ludzi, którzy lubią wiedzieć co się z nimi dzieje, którzy chcą widzieć i uznawać swoje emocje, nawet te najtrudniejsze. Dla ludzi, którzy szukają swojej własnej drogi do szczęśliwego i spełnionego życia. Dla tych którzy chcą mieć poczucie, że panują nad swoim życiem i są gotowi wziąć za nie odpowiedzialność. Ceni sobie szczerość i prawdę, te wartości znajdziecie w rozmowach. Jest mamą trójki dzieci.

Klaudia Pingot

Psycholog, kreatywna mówczyni, autorka książek, medytacji i projektów on-line, youtuberka, twórczyni projektu Quantum oraz społeczności Ubuntu. Łączy psychologię z duchowością wierząc w moc świadomości i serca, inteligencję komórek w naszym organizmie i istnienie Quantum – pola nieograniczonych możliwości. Udowadnia, że moc kreacji kryje się w – “Ja jestem”.

Katarzyna Miller

Psycholożka i psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Kup kochance męża kwiaty, Być córką i nie zwariować.

Borys Szyc

Borys Szyc - wielokrotnie nagradzany aktor filmowy i teatralny, od 2022 roku producent filmowy i współwłaściciel firmy produkcyjnej Boma Films.

W 2001 roku ukończył Wydział Aktorski Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Obecnie związany jest z Teatrem 6. piętro (“Art”) oraz Teatrem Polonia (“Słoneczna linia”). Na swoim koncie ma role w dziesiątkach znakomitych i różnorodnych produkcji filmowych, liczne role w serialach fabularnych i w międzynarodowych produkcjach. Uzyskał liczne nominacje do nagród za swoje dokonania aktorskie. Wśród zdobytych znalazły się m.in: Złote Lwy za pierwszoplanową rolę męską w filmie "Wojna polsko-ruska", czy nagroda WFF w Montrealu, za pierwszoplanową rolę męską w filmie "Kret".

Joanna Flis

Psycholożka o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia, pedagagożka resocjalizacyjna, pedagożka prewencji patologii społecznej, psychopedagożka. Specjalistka psychoterapii uzależnień i współuzależnienia, psychoterapeutka systemowa (w procesie certyfikacji), doktorantka na Uniwersytecie Szczecińskim. Autorka książek "Współuzależnieni, jak budować zdrowe relacje z osobami uzależnionymi" oraz "Co ze mną nie tak? O życiu w dysfunkcyjnym domu, środowisku, Polsce oraz tym jak sobie z tym (nie)radzimy". Ekspertka projektu MŁODE GŁOWY Fundacji UNAWEZA. Autorka podcastu Madame Monday.

Filip Cembala

Aktor i wokalista, twórca cyfrowy, autor tekstów, akTYwista. Pracuje na deskach wielu teatrów w Polsce, m. in. Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Syrena w Warszawie, Teatru Rozrywki w Chorzowie, Teatru Muzycznego w Poznaniu, Teatru Polskiego w Szczecinie, Teatru Adria w Koszalinie. Twórca hasztagu #lowizm – który stał się style życia. Lowizm to nic innego jak pełne życzliwości i wyrozumiałości podejście do siebie i siebie nawzajem.


Partnerzy wydarzenia

W.KRUK

To marka biżuterii, którą miałam na sobie w dniu wydarzenia i która od lat towarzyszy ludziom w wyrażaniu ich uczuć i emocji. Szczególny wyraz tych uczuć – do innych, ale przede wszystkim do siebie samych można odnaleźć w najnowszej, walentynkowej kolekcji biżuterii i jedwabnych akcesoriów Czułość
 

topestetic

Topestetic.pl dba o moją skórę nie tylko przed wydarzeniem ale na co dzień. To sklep internetowy z wyselekcjowanymi kosmetykami i darmowymi poradami kosmetologów.

nikalab.

Nikalab jest ze mną dzień w dzień. To wsparcie, które sobie daję, bo mi na sobie zależy. To suplementy, przebadane jak leki, które tworzone są z dbałością o każdy składnik. Uwielbiam Nikalab też za to, że mają mnóstwo edukacyjnych treści o tym, że warto dbać o siebie na wielu poziomach, i że sam suplement nie wystarczy, żeby organizm prawidłowo funkcjonował. 

Comforty

Piękna scenografia została stworzona z mebli i dodatków ze sklepów Comforty i Noti
 

Dla kogo było to wydarzenie?

Dla tych, dla których ważna jest MIŁOŚĆ, czyli KAŻDEGO, bo nawet najbardziej skryci ludzie, nawet największe twardziele w głębi duszy pragną by kogoś kochać i być kochanym.

Dla tych, którzy są gotowi podarować sobie inspirujący czas.

Dla tych, którzy są otwarci na nowe doświadczenia i znajomości.

Dla tych, którzy potrzebują złapać oddech w zabieganym świecie.

Dla tych, którzy chcą poczuć swoje emocje i lepiej je zrozumieć.

Nagłowska Podcasty na żywo

Nagłowska Podcasty na żywo

Zobacz jak było na pierwszej
edycji wydarzenia, 17 stycznia 2023 roku

Nagłowska

Kontakt / social media

© 2023 Nagłowska